Nagraj wideo recenzję i wygraj tablet!

MegaMisja z Psotnikiem to nowa, edukacyjna aplikacja na urządzenia mobilne od Fundacji Orange. A my mamy dla Was konkurs - zróbcie wideo recenzję aplikacji. Do wygrania tablety.

MegaMisja z Psotnikem to nowa edukacyjna aplikacja od Fundacji Orange. 


Na czym polega aplikacja? 

Otrzymujesz pod opiekę Psotnika. Twoim zadaniem jest nauczyć go wszystkiego, co istotne w Cyfrowym Laboratorium. Możesz karmić Psotnika, przebierać go, myć i dekorować jego pokój. Psotnik przemierza mapę podzieloną na 11 etapów. W każdym nauczysz się czegoś nowego! Po każdym etapie odblokowujesz nową grę i zyskujesz punkty, które możesz wymienić na ubrania i ozdoby Psotnika. Jak go ubierzesz? Puść wodze fantazji i pochwal się efektami!

Aplikację można pobrać z AppStore i Google Play. Aplikacja jest bezpłatna.

https://itunes.apple.com/pl/app/id1320472314?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.megamisja18.mobile


Zobaczcie film wideo o aplikacji 

Zadanie konkursowe

Zapoznaj się dokładnie z aplikacją MegaMisja z Psotnikiem, poznaj wszystkie jej zakamarki i funkcje. Nagraj recenzję wideo – pokaż, co daje aplikacja, co jest w niej ciekawe, a co się nie udało. Użyj screenów, pokaż jak korzystasz z aplikacji i co sprawiło Ci największą radość. Wideo powinno trwać maksymalnie 3 minuty. Może być nakręcone telefonem komórkowym lub kamerą w formacie, który umożliwi jego odtworzenie na komputerze (np. MP4). 

Na Wasze recenzje wideo czekamy do 25 stycznia 2018 r. Przesyłajcie je na nasz konkursowy adres konkurs@juniormedia.pl 

W przypadku, gdy wielkość wideo uniemożliwi Wam przesłanie zadania konkursowego drogą mejlową, polecamy  wykorzystanie platformy www.wetransfer.com, podając adres odbiorcy: konkurs@juniormedia.pl


Pamiętajcie żeby wraz z zadaniem konkursowym przesłać swoje dane (imię, nazwisko, adres, redakcję gazetki szkolnej – jeśli należycie) oraz w przypadku uczestników niepełnoletnich zgodę opiekunów prawnych na udział w Konkursie (Załącznik 1 do Regulaminu).


Nagrody

3 najciekawsze, najbardziej wnikliwe recenzje wideo zostaną nagrodzone tabletami ufundowanymi przez Fundację Orange.

tablet SAMSUNG Galaxy Tab A 7.0 WiFi 8GB + 10 pkt. w rankingu #juniorlab (dla Junior Dziennikarzy zarejestrowanych na stronie www.juniormedia.pl).


Każde zgłoszenie do konkursu od Junior Dziennikarza zarejestrowanego na www.juniormedia.pl premiowane będzie +3 pkt. w rankingu #juniorlab :) 

REGULAMIN KONKURSU

ZAŁĄCZNIK - ZGODA OPIEKUNÓW PRAWNYCH NA UDZIAŁ W KONKURSIE