Pierwsze noworoczne wydanie Junior Media Tygodnika Młodych

Jak w każdy wtorek zachęcamy do czytania najnowszego numeru "Junior Media Tygodnika Młodych". W dzisiejszym wydaniu znajdziecie między innymi informacje o laureatach grudniowego konkursu "Junior w Druku", a także wiele ciekawych artykułów i wywiadów.

W najnowszym wydaniu „Junior Media Tygodnika Młodych” – Bożydar Iwanow, dziennikarz sportowy telewizji Polsat opowiada o początkach pracy dziennikarskiej. Wywiad z Grzegorzem Miecugowem, szefem wydawców TVN 24, który opowiada o dziennikarstwie i tworzeniu informacji. W wydaniu znajdziecie również informacje o zwycięzcach grudniowego konkursu "Junior w Druku", newsy z Waszych szkolnych gazetek, informacje z serwisu natablicy.pl. W dzisiejszym numerze zachęcamy do przeczytania artykułu o akcji "Korba" - zobaczcie jak Wasze koleżanki i koledzy realizują własne pomysły.

Pamiętajcie, że jeśli chcecie podzielić się wywiadem, recenzją, opowiedzieć ciekawą historię albo polecić grę lub książkę możecie przesyłać swoje teksty na adres: juniormedia@polskapresse.pl Czekamy na Wasze teksty przez cały rok! Każdy tekst ma szansę zaistnieć w Junior Media Tygodniku Młodych!

Zachęcamy do czytania!

Junior Media …i tworzysz gazetę!