Pierwszy w tym roku szkolnym konkurs: „Wakacyjna przygoda”

Witajcie po wakacjach, Junior Dziennikarze! Mamy nadzieję, że odpoczęliście i jesteście gotowi do nowych wyzwań. Na początek, zainspirowani lekturą książki „Banda Michałka powraca” Ewy Karwan-Jastrzębskiej wydanej przez Prószyńskiego i S-kę, chcielibyśmy dowiedzieć się jak Wam i Waszym przyjaciołom minęły beztroskie letnie miesiące. Opowiedzcie nam o Waszych wakacyjnych przygodach!

 


„Banda Michałka powraca” to książka, która opowiada o dwunastoletnim Michałku i jego przyjaciołach. Wszyscy uczą się w tej samej szkole i wszyscy biorą udział w realizacji niezwykłych pomysłów. Z tego też wynikają ich najróżniejsze przygody, jak nocne polowanie na Minotaura czy założenie własnej agencji detektywistycznej, aby wytropić złodziei perfum. Często śmieszne historie Michałka i jego przyjaciół zawierają w sobie również ponadczasowe prawdy, o których każdy powinien pamiętać.


KONKURS

Bez wątpienia również Wy, Junior Dziennikarze, przez ostatnie miesiące przeżyliście mnóstwo wydarzeń wartych zapamiętania! Może nawet macie pamiątkowe zdjęcie?  Prześlijcie nam je wraz z krótkim opisem (max. 1 str. A4, czyli 1800 znaków ze spacjami) Waszych najciekawszych wrażeń z wakacji na adres konkurs@juniormedia.pl!

UWAGA!
Przesyłając zgłoszenia, pamiętajcie o podaniu danych: imienia, nazwiska, redakcji (jeśli do jakiejś należycie)!
Zapraszamy do zapoznania się z zasadami przyznawania punktów w rankingu #juniorlab 2017/2017.

CZAS TRWANIA

Na przesyłanie zgłoszeń (zdjęcie + opis) macie czas do 29 września 2017.


NAGRODY

I, II, III, IV, V MIEJSCE – książka „Banda Michałka powraca” Ewy Karwan-Jastrzębskiej, gadżety Junior Media + 10 pkt. na konto redakcji w rankingu #juniorlab (dla Junior dziennikarzy zarejestrowanych w serwisie).


REGULAMIN

Regulamin konkursu "Wakacyjna przygoda" (pdf) 
Zgoda opiekunów na udział w konkursie (pdf)