Wiosenny konkurs fotograficzny – zgłoś swoje zdjęcie!

Juniorzy, dziś premiera książki Ewy Nowak „Kiedyś na pewno” wydanej przez wydawnictwo Prószyński i S-ka! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs fotograficzny! Łapcie za aparat i… wyjdźcie tropić pierwsze oznaki wiosny! Do wygrania, oczywiście, pachnący drukarnią egzemplarz „Kiedyś na pewno”!

 


„Kiedyś na pewno” opowiada o przyjaciółkach: Kamili i Dorocie. Jedna z nich jest piękną mistrzynią tańca towarzyskiego, druga – pełną kompleksów, przeciętną dziewczyną. A jednak łączy je przyjaźń i… trudne relacje z rodzicami. Ponadto, dziewczęta uczą się do matury i, oczywiście, przeżywają swoje pierwsze zadurzenia. Brzmi ciekawie, prawda? 

Weź udział w konkursie, aby dowiedzieć się, jakie będą losy bohaterek!


ZADANIE KONKURSOWE

Zgłoś zdjęcie w jednej, dwóch lub wszystkich przygotowanych przez nas kategoriach:

Przyroda

Detal

Życie codzienne

W każdej kategorii możecie zgłosić jedno zdjęcie swojego autorstwa!

Pamiętajcie! Zawsze możecie wrócić do porad z lekcji #juniorlab dotyczącej fotografii! To doskonała okazja do podszkolenia warsztatu!


ZGŁOSZENIA

Swoje zdjęcia, wraz ze zgodą rodziców na udział w konkursie, przesyłajcie na adres e-mail: konkurs@juniormedia.pl w terminie do 13 kwietnia 2018!

Nie zapomnijcie o podaniu kategorii, w której zgłoszone jest dane zdjęcie, swojego imienia i nazwiska, a jeśli należycie do szkolnej redakcji  - koniecznie napiszcie nam jej nazwę!


NAGRODY

każdej z kategorii konkursowych przyznana zostanie jedna nagroda.

Laureaci otrzymają: książkę „Kiedyś na pewno” Ewy Nowak, wyd. Prószyński i S-ka, zestaw gadżetów Junior Media, a redaktorzy  zarejestrowani na stronie juniormedia.pl - 10 punktów w rankingu #juniorlab na konto redakcji.


REGULAMIN

Regulamin konkursu Wiosenny konkurs fotograficzny 

Załącznik 1 – zgoda na udział w konkursie