Wygraj bilet na koncert i spotkanie ze światowej sławy skrzypkiem Davidem Garrettem!!!

Drodzy Juniorzy! Mamy dla Was super konkurs – można wygrać jeden z dziewięciu dwuosobowych biletów na koncerty światowej sławy artysty Davida Garretta oraz możliwość przeprowadzenia ekskluzywnego wywiadu z artystą!


David Garrett to światowej sławy instrumentalista, podziwiany przez rzesze fanów na całym świecie. Łączy w sobie charyzmę gwiazdy rocka z wirtuozerią, której skalę osiągają jedynie najlepsi instrumentaliści naszych czasów.


Co musicie zrobić aby wygrać dwuosobowy bilet oraz spotkanie z artystą?

Wystarczy napisać 7 pytań do wywiadu, który przeprowadzilibyście z Davidem Garrettem. Pytania muszą być kreatywne, interesujące i muzyczne! David Garrett to muzyk, człowiek z pasją i o rozwój jego pasji można w takim wywiadzie zapytać. Ale nie tylko. Czekamy na Waszą kreatywność!

Pamiętajcie, że przed koncertem czeka na wygranych możliwość przeprowadzenie wywiadu z artystą wg konkursowych pytań! Będziemy towarzyszyć zwycięzcom z kamerą, nagramy wywiady w każdym z trzech miast i opublikujemy je w serwisach internetowych Polska Press Grupy.

Przed Wami więc możliwość pierwszych kroków dziennikarskich przed profesjonalną kamerą!

Przesyłając zgłoszenie konkursowe nie zapomnijcie napisać, na koncert w którym mieście chcecie się udać. Mamy dla Was po 3 bilety w każdym w trzech podanych miast:

  • Kraków, 25 października, Tauron Arena Kraków, godz. 20:00: trzy bilety dwuosobowe
  • Warszawa, 26 października, hala Torwar, godz. 20:00: trzy bilety dwuosobowe
  • Gdańsk, 27 października, Ergo Arena, godz. 20:00: trzy bilety dwuosobowe


Zgłoszenie, czyli 7 pytań do artysty wraz ze zgodą opiekunów na udział w konkursie (jeśli to Was dotyczy) należy wysłać na adres mailowy: konkurs@juniormedia.pl

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 19 października do godz. 23:59. Wyniki podamy w piątek 20 października do 17:00.

UWAGA: pytania należy napisać po polsku, a podczas wywiadu na żywo będzie tłumacz!


POLECAMY!
http://www.stronakobiet.pl/ludzie/a/tylko-u-nas-wywiad-z-davidem-garrettem,12269433/


REGULAMIN

Załącznik - zgoda opiekunów