Wysyłamy książki dla pierwszych 300 szkół!
Zgodnie z obietnicą pierwsze 300 szkół, które założyły szkolne redakcje na naszej stronie otrzyma książki "Dziennikarstwo" autorstwa Marka Chylińskiego i prof. Stephana Russ-Mohla. Książki wysyłamy w tym tygodniu. Zobaczcie, kto je dostanie.
szkoła | miasto |
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Broniewskiego | Dąbrowa Górnicza |
Szkoła Podstawowa Nr 2 | Słupsk |
Szkoła Podstawowa w Manieczkach | Manieczki |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Łysej Górze | Łysa Góra |
Szkoła Podstawowa im. Por. Antoniego Chomicza pseud. "Stabrawa" | Mełno |
SP1 Sulechów | Sulechów |
Szkoła Podstawowa ZNP | Łódź |
Szkoła w Tuchowie | Tuchów |
Szkoła Podstawowa Wiśniewo | Zambrów |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Toruniu | Toruń |
SP Paszowice | Paszowice |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach Śl. | Oborniki Śląskie |
Zespół Szkół w Nakle Śląskim | Nakło Śląskie |
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Gustawa Morcinka | Radlin |
Szkoła Podstawowa nr 32 w Bielsku-Białej | Bielsko-Biała |
Szkoła Podstawowa nr 16 w Bytomiu | Bytom |
ZSO w Gubinie | Gubin |
Zespół Szkół w Jabłonnie Lackiej | Jabłonna Lacka |
Zespół Szkół Integracyjnych | Chorzów |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej | Janowice |
Gimnazjum w Jeleniewie | Jeleniewo |
Szkoła Podstawowa w Staniszewie | Sianowo |
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie | Skawa |
Szkoła Podstawowa w Marcówce | Marcówka - Zembrzyce |
Szkoła Podstawowa w Rososzycy | Rososzyca |
Szkoła Podstawowa nr 17 | Tychy |
I Liceum Ogólnokształcące w Legnicy | Legnica |
Zespół Szkół w Gardei | Gardeja |
Szkoła Podstawowa nr 19 | Kielce |
Szkoła Podstawowa Nr 61 | Kraków |
Szkoła Podstawowa w Myślachowicach | Myślachowice |
Szkoła Podstawowa | Czarny Bór |
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Osieku | Osiek |
Gimnazjum w Podegrodziu | Podegrodzie |
Prywatna Szkoła Podstawowa SIGMA | Wrocław |
Zespół Szkół w Siedliskach Bogusz | Siedliska Bogusz |
Szkoła Podstawowa nr 9 w Zawierciu | Zawiercie |
Szkoła Podstawowa w Żmigrodzie, Samorząd Uczniowski | Żmigród |
Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Brochowie | Brochów |
Zespół Szkół w Marzeninie | Marzenin |
Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące | Piotrków Trybunalski |
ZSPiG w Nochowie | Śrem |
Szkoła Podstawowa w Stróżach | Stróże |
Gimnazjum nr 27 im. Ossolineum, Samorząd Uczniowski | Wrocław |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Koninie | Konin |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lesznie | Leszno |
Szkoła Podstawowa w Brzyskorzystwi | Brzyskorzystew |
Gimnazjum w Kobierzycach, Biblioteka | Kobierzyce |
Zespół Szkół w Kazanicach | Lubawa |
Szkoła Podstawowa Chudów | Chudów |
Publiczna Szkoła Podstawowa | Siniarzewo |
Szkoła Podstawowa w Giemlicach | Suchy Dąb |
Szkoła Podstawowa w Łękawce, Samorząd Uczniowski | Tarnowiec |
SZKOŁA PODSTAWOWA W IGNACEWIE | Ślesin |
Szkoły Fundacji Edukacyjnej Varsovia | Warszawa |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 | Nowa Sól |
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Radomsku | Radomsko |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego | Piotrków Trybunalski |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki | Ruda Śląska |
Zespół Specjalnych Szkół Przyszpitalnych | Tarnów |
Szkoła Podstawowa nr 10 | Puławy |
Szkoła Podstawowa w Burzeninie | Burzenin |
Szkoła Podstawowa w Barcinku | Stara Kamienica |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Chmielniku | Chmielnik |
Szkoła Podstawowa w Klonowej | Klonowa |
Szkoła Podstawowa w Rogowie | Rogów |
Szkoła Podstawowa Nr 49 w Częstochowie | Częstochowa |
Szkoła Podstawowa nr 9 | Legnica |
Szkoła Podstawowa nr 217 w Warszawie | Warszawa |
Szkoła Podstawowa w Zawadach | Lipowiec Kościelny |
Szkoła w Zagórzu | Zagórz |
Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie Drugim | Pleszew |
II Liceum Ogólnokształcące w Mysłowicach | Mysłowice |
Szkoła Podstawowa Cieśle | Bodzanów |
Gimnazjum nr 15 w Bielsku-Białej | Bielsko-Biała |
Szkoła Społeczna | Kraśnik |
Szkoła Podstawowa nr 5 | Bytów |
Zespół Szkół Nr 2 w Garwolinie | Garwolin |
Szkoła w Słopnicy | Słopnice |
Publiczne Gimnazjum Narodów Zjednoczonej | Krotoszyny |
Szkoła Podstawowa w Ulanicy | Dynów |
Gimnazjum im. Ziemi Śląskiej w Piecach | Gaszowice |
ZSO Nr 1 w Chełmie | Chełm |
Szkoła Podstawowa nr 12 w Kaliszu | Kalisz |
Szkoła Podstawowa w Hanulinie | Kępno |
Szkoła Podstawowa | Gozdnica |
I LO im. M. Kopernika w Będzinie | Będzin |
Szkoła Podstawowa nr 34 | Poznań |
ZGSP im. Janusza Korczaka w Pawłowiczkach | Pawłowiczki |
Szkoła Podstawowa nr 17 | Wrocław |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Pruszkowie | Pruszków |
Szkoła Podstawowa nr 7 w Olsztynie | Olsztyn |
Gimnazjum w Michałowie | Michałowo |
Szkoła Podstawowa nr 32 | Częstochowa |
Publiczne Gimnazjum w Cieszkowie | Cieszków |
Szkoła Podstawowa nr 3 | Libiąż |
Szkoła Podstawowa | Brzeg Dolny |
Szkoła Podstawowa w Masanowie | Sieroszewice |
Zespół Szkół Ogólnokształcących | Wydminy |
Szkoła Podstawowa nr 5 | Jastrzębie Zdrój |
Szkoła Podstawowa | Łubianka |
Szkoła Podstawowa w Witoldowie | Witoldowo |
Szkoła Podstawowa nr 26 | Dąbrowa Górnicza |
Zespół Szkół Katolickich w Tczewie | Tczew |
Szkoła Podstawowa nr 1 | Żywiec |
Zespół Szkół w Wojnowie | Sicienko |
Szkoła Podstawowa nr 7 | Mikołów |
Szkoła Podstawowa nr 28 w Rybniku | Rybnik |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Zdzieszowicach | Zdzieszowice |
Gimnazjum Publiczne w Ruścu | Rusiec |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Polichnie | Polichna |
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Godowej | Strzyżów |
I Liceum Ogólnokształcące CG | Sandomierz |
Gimnazjum Publiczne w Lewkowie | Ostrów wlkp. |
Gimnazjum Publiczne w Mircu | Mirzec |
Gimnazjum w Świerznie | Świerzno |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Mickiewicza | Złotów |
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza | Korytnica |
Szkoła Podstawowa nr 12 w Gliwicach | Gliwice |
Publiczne Gimnazjum | Braniewo |
Szkoła Podstawowa im Janiny Porazińskiej | Grabica |
Szkoła Podstawowa w Krasnem | Pawłów |
Szkoła Podstawowa w Idzikowicach | Drzewica |
Gimnazjum nr 56 | Warszawa |
Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza | Grabowiec |
Gimnazjum w Szkaradowie | Jutrosin |
Szkoła Podstawowa w Czastarach | Czastary |
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 6 we Wrześni | Września |
Szkoła Podstawowa w Łęgowie | KISIELICE |
Gimnazjum im. Wł. St. Reymonta w Brzezinach | Brzeziny |
Szkoła Podstawowa w Wielkiej Wsi | Wielka Wieś |
SP1 GOCZAŁKOWICE - ZDRÓJ | Goczałkowice |
Zespół Szkół w Uniejowie | Uniejów |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej | Nowa Wieś Wielka |
Szkoła Podstawowa nr 5 | Skierniewice |
Szkoła Podstawowa ARGONAUT | Warszawa |
ZSS-Gimnazjum im. Jana Pawła II | Komarówka Podlaska |
Liceum Ogólnokształcące Nr 1 w Ostródzie | Ostróda |
Szkoła Podstawowa | Gdańsk |
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika | Łaziska Górne |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 | Strzelce Opolskie |
Szkoła Podstawowa im. Marcina Rożka | Kaszczor |
Szkoła Podstawowa nr 10 | Lublin |
Szkoła Podstawowa nr 96 im. I. Kosmowskiej | Warszawa |
Publiczna Szkoła Podstawowa | Chlewiska |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. G Piramowicza | Pabianice |
Gimnazjum Nr 4 w Rumi | Rumia |
Zespół Szkół nr 1 z Oddz. Int. | Kętrzyn |
Gimnazjum w Uniejowie | Uniejów |
SP Rakowiec | Kwidzyn |
Publiczne Gimnazjum w Dobrej | Dobra |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II | Żydowo |
Szkoła Podstawowa J. Conrada-Korzeniowskiego | Tychy |
Szkoła Podstawowa w Zaraszowie | Bychawa |
Gimnazjum Językowe im. A. Bella | Ostrów Wlkp. |
Publiczna Szkoła Podstawowa RSKO w Rudza | Zator |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Z.S.S. | Pątnów |
Szkoła Podstawowa w Pruszczu | Gostycyn |
Gimnazjum nr 1 im. 74GPP | Lubliniec |
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Żurawicy | Żurawica |
SZKOŁA PODSTAWOWA W BOROWEJ | MIRKÓW |
Szkoła Podstawowa nr 6 w Wałbrzychu | Wałbrzych |
Szkoła Podstawowa nr 12 | Piotrków Trybunalski |
Gimnazjum nr 3 | Otwock |
Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Twardowskiego | BYSTRA |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II | Biesal |
ZESPÓŁ SZKÓŁ SWORNEGACIE | Swornegacie |
Zespół Szkół w Gardnie | Gryfino |
SP 3 im. Bolesława Krzywoustego | Sochaczew |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 | Radom |
Gimnazjum nr 10 w Gliwicach | Gliwice |
Zespół Szkół w Tuławkach | Dywity |
Szkoła Podstawowa nr 3 | Bytom |
Gimnazjum | Dobrzyń n. Wisłą |
Szkoła Podstawowa w Chotumiu | Ościsłowo |
Szkoła Podstawowa nr 2 | Ustka |
Szkoła Podstawowa La Fontaine | Warszawa |
Liceum Ogólnokształcące Nr VII | Wrocław |
Publiczne Gimnazjum w Pajęcznie | Pajęczno |
Szkoła Podstawowa w Dolicach | Dolice |
Szkoła Podstawowa w Łęczu | Tolkmicko |
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła | Biadacz |
Gimnazjum nr 3 w Kaliszu | Kalisz |
Szkoła Podstawowa im. Edwarda Reszke | Mykanów |
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego | Tyczyn |
Zespół Szkół Chemicznych w Poznaniu | Poznań |
Szkoła Podstawowa nr 2 | Nowy-Staw |
I LO im. M. Skłodowskiej-Curie | Sokołów Podlaski |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka | Kętrzyn |
I L.O im. M. Skłodowskiej-Curie w Rykach | RYKI |
Szkoła Podstawowa nr 14 w Kaliszu | Kalisz |
Szkoła Podstawowa Nr 6 | Sanok |
Publiczna Szkoła Podstawowa | Dobrodzień |
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MSZANIE GÓRNEJ | Mszana Górna |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Parczewie | Parczew |
Szkoła Podstawowa w Lubnowych | Susz |
XCIX LO im. Z. Herberta | Warszawa |
Publiczne Gimnazjum w Kiwitach | Kiwity |
Szkoła Podstawowa im. KOP w Wytycznie | Urszulin |
SP im. F.Chopina w Skórzewie | Poznań |
Zespół Szkół w Olecku Gimnazjum nr 1 | Olecko |
SP 6 im K. Makuszyńskiego w Czarkowie | Czarków |
Szkoła Podstawowa nr2 w Pruszkowie | Pruszków |
ZSS nr 3 w Limanowej | Limanowa |
III LO im. Jana Pawła II | Grudziądz |
Szkoła Podstawowa w Starym Bidaczowie | Biłgoraj |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu | Toruń |
Zespół Szkół im. ks. A. Peplińskiego | Studzienice |
Szkoła Podstawowa w Podłężu | Podłęże |
3 Liceum Ogólnokształcące Gdynia | Gdynia |
Szkoła Podstawowa w Radzynku | Brzuze |
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu | Osiek |
Szkoła Podstawowa 2 im. K. Makuszyńskiego | Polkowice |
Liceum Profilowane nr 1 | Kluczbork |
Szkoła Podstawowa im. W. Piechowskiego | Szydłowo |
Gimnazjum im. B. Chrobrego | Trzebiatów |
Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta | Żelechów |
Szkoła Podstawowa w Mogielnicy | Boguchwała |
SZKOŁA PODSTAWOWA | Czaplinek |
Gimnazjum w Ponikwi | Wadowice |
Szkoła Podstawowa nr 3 w Polkowicach | Polkowice |
Zespół Szkół im. Karola Szymanowskiego | Osielec |
Szkoła Podstawowa nr 68 | Kraków |
Szkoła Podstawowa w Drołtowicach | Syców |
Gimnazjum Nr 3 w Raciborzu | Racibórz |
SZKOŁA PODSTAWOWA W WILANOWIE | POMIECZYNO |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Mokrsku | Mokrsko |
IX Liceum Ogólnokształcące | Gdańsk |
GIMNAZJUM NR 1 IM. GEN. K. RASZEWSKIEGO | Poznań |
Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi | Swarzędz |
Szkoła Podstawowa w Makowiskach | Osówka |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Dłubacza | Dębno |
Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza | Międzyrzecz |
Szkoła Podstawowa im. L. Wyczółkowskiego | Tuchola |
Szkoła Podstawowa | Głębowice |
Publiczne Gimnazjum nr 2 w Zbydniowie | Zbydniów |
Zespół Szkół w Czarnej | Wołomin |
Gimnazjum nr 2 | Radzionków |
Gimnazjum w Wilkowie-Osiedlu | Złotoryja |
Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna | Wałbrzych |
Zespół Szkół w Lubostroniu | Łabiszyn |
Szkoła Podstawowa w Jeleniowie | Nowa Słupia |
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi | Kielno |
Zespół Szkół Sportowych im. KEN | Radlin |
Niepubliczne Gimnazjum nr 1 | Sosnowiec |
Filomata. Szkoła Podstawowa | Gliwice |
Gimnazjum nr 2 im. Marka Kotańskiego | Słubice |
Niepubliczna SP ŚSO Bliżej Dziecka | Świdnica |
Zespół Szkolno-Przedszkolny | Hołubla |
ZKiW w Bielkówku | Kolbudy |
K. S. N. im. Jana Pawła II | Pruszcz Gdański |
Gimnazjum nr 1 im. ks. Tomasza Wuwera | Pawłowice |
V Liceum Ogólnokształcące | Legnica |
Miejski Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu | Bolesławiec |
Gimnazjum w Nowogrodzie | Nowogród |
Publiczne Gimnazjum w Żabnicy | Żabnica |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu | Lubliniec |
Gimnazjum nr 4 w Ełku | Ełk |
Publiczna Szkoła Podstawowa w Szelkowie | Szelków |
Gimnazjum nr 2 Międzychód | Międzychód |
Gimnazjum nr 8 Sosnowiec | Sosnowiec |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Woli Rzędziński | Wola Rzędzińska |
Szkoła Podstawowa w Cielcach | Warta |
Zespół Szkół Kształcenia Ponadgimnazjalnego | Chojnice |
Szkoła Podstawowa NR 7 | Poznań |
Szkoła Podstawowa Nr 7 | Zamość |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 37 | Wałbrzych |
Zespół Szkół w Lotyniu | Lotyń |
Szkoła Podstawowa nr 35 | Łódź |
Szkoła Podstawowa w Klęczkowie | Działdowo |
Szkoła Podstawowa w Grębaninie | Baranów |
Zespół Szkół im. Noblistów Polskich | Siemyśl |
Szkoła Podstawowa nr 3 we Władysławowie | Władysławowo |
Szkoła Podstawowa nr 90 | Poznań |
Gimnazjum nr 4 | Grudziądz |
Szkoła Podstawowa w Wólce Kłuckiej | Mniów |
Zespół Szkół nr 2 | Nidzica |
Gimnazjum nr 3 | Lublin |
Szkoła Podstawowa nr 34 | Lublin |
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Szczecinku | Szczecinek |
Szkoła Podstawowa nr 11 | Poznań |
Szkoła Podstawowa | Pleszew |
Gimnazjum nr 28 we Wrocławiu | Wrocław |
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku | Góra Kalwaria |
Waldorfska Szkoła Podstawowa im. Janusza | Kraków |
Zespół Szkół Zawodowych | Racibórz |
Szkoła Podstawowa nr 6 | Łódź |
Szkoła Podstawowa w Tuchomiu | Tuchomie |
Publiczna Szkoła Podstawowa | Iwanowice |
Zespół Szkół Gimnazjum w Wilczycach | Wilczyce |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 | Kwidzyn |
Gimnazjum nr 6 w Płocku | Płock |
Zespół Szkół w Rudnie | Michów |
Szkoła Podstawowa nr 15 w Zabrzu | Zabrze |
Gimnazjum nr 1 w Łukowie | Łuków |
Szkoła Podstawowa nr 36 im. J. Tuwima | Zabrze |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Karola Miarki | Mysłowice |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 | Żagań |
Szkoła Podstawowa w Łasku | ŁASKO |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Czeladzi | Czeladź |