Wyzwanie #juniorlab INTERAKTYWNE ZDJĘCIE - WYNIKI

Nadesłaliście mnóstwo prac, których obejrzenie było dla całego zespołu Junior Media wielką przyjemnością! Wiele z nich było ciekawych i wyróżniających się na tle reszty. Jak mówi przewodnicząca Jury, Sylwia Żółkiewska, zwłaszcza zgłoszenia zespołowe prezentowały bardzo wysoki poziom i było wśród nich dużo świetnych prac. Niestety, jak zawsze nagrodzić możemy tylko kilka z nich. Pewnie jesteście ciekawi, które prace podobały się Jury najbardziej? Nie martwcie się, nie będziemy trzymać Was w niepewności! Przejedźcie trochę niżej i sprawdźcie, komu należą się dziś fanfary!

 


Zadanie zespołowe 


#1 miejsce

Redakcja „Piórko”, Zespół Szkół im. Synów Pułku w Węglowicach


https://www.thinglink.com/scene/885392007873167362

Sylwia Żółkiewska: Praca redakcji „Piórko” spodobała mi się przede wszystkim ze względu na nietuzinkowy pomysł. Dinozaury – to było NAPRAWDĘ dawno temu! W przygotowanie tego projektu uczniowie włożyli dużo pracy, jednak nie mam wątpliwości, że byli w tym bardzo samodzielni. Do tego: świetna animacja poklatkowa! 


#2 miejsce

„Express Społeczniaka”, Społeczna Szkoła Podstawowa im. Rady Europy w Lubinie


https://www.thinglink.com/scene/885561324065521665

Sylwia Żółkiewska: Kreatywność redaktorów „Expressu Społeczniaka” nie zna granic! Ta baśń naprawdę mnie wciągnęła!  W zdjęcie włożono bardzo dużo pracy, dodatkowy plus za własne nagrania i łączenie multimediów. 


#3 miejsce

„Niecodziennik Szkolny”, Zespół Szkół nr 2 w Pile


https://www.thinglink.com/scene/885220004373463040

Sylwia Żółkiewska: Praca „Niecodziennika Szkolnego” ma przede wszystkim przyjazną formę. Interesująco wprowadza odbiorcę w wydarzenie sprzed ponad wieku, a na koniec pomysłowo sprawdza, ile udało nam się zapamiętać. Duży plus za materiały archiwalne i super animacje! 


Zadanie indywidualne

#1 miejsce 

Katarzyna Kwiatkowska, redakcja „Nasza Dwójka”, Zespół Szkół nr 2 w Humniskach 


https://www.thinglink.com/scene/884112570905001984

Sylwia Żółkiewska: Przyznałam pracy pierwsze miejsce, ponieważ jest nadzwyczaj estetycznie wykonana. Autorka umieściła mnóstwo różnych multimediów. Całość jest uporządkowana i przemyślana. Brawo! 

#2 miejsce

Emilia Serafin, redakcja „Szkolne Fakty po raz Czwarty”, Szkoła Podstawowa nr 4 w Gdańsku


https://www.thinglink.com/scene/873198186791960576

Sylwia Żółkiewska: Autorka miała fantastyczny pomysł na ukazanie swojej szkoły kiedyś i dziś! W pracy nie ma żadnego chaosu, wszystko ma swoje miejsce. 

#3 miejsce

Jaśmina Findling, redakcja „Szkolny Donosiciel”, Zespół Szkół w Lotyniu

https://www.thinglink.com/scene/885500464521543680

Sylwia Żółkiewska: A jednak geniusz tkwi w prostocie! Autorka pracy świetnie pokazała swoją szkołę kiedyś i dziś umieszczając podział na podstawowym zdjęciu. Elementy interaktywne poszerzają wiedzę odbiorcy o tym, jaka była szkoła w różnych czasach. Bardzo fajnie przygotowana praca.  Nagrody

Dla zespołu:

I MIEJSCE - TABLET NTT 11”  + 30 pkt. na konto zespołu

II MIEJSCE -  APARAT CYFROWY SONY  + 20 pkt. na konto zespołu

III MIEJSCE  - APARAT CYFROWY SONY  + 15 pkt. na konto zespołu

Dla Juniora:

I MIEJSCE - APARAT FUJIFILM INSTAX mini 8  + 10 pkt. na konto zespołu

II MIEJSCE  - APARAT FUJIFILM INSTAX mini 8  + 10 pkt. na konto zespołu

III MIEJSCE -  APARAT FUJIFILM INSTAX mini 8  + 10 pkt. na konto zespołu

Jak zawsze, wszystkie redakcje i uczestnicy indywidualni, którzy zgłosili swoje prace do konkursu otrzymują +5 pkt. w rankingu #juniorlab.