Zaprojektuj własną kartkę świąteczną!

Święta już tuż-tuż! Czy macie kartki dla rodziny i znajomych? Mamy pomysł: zaprojektujcie je samodzielnie!

 


Wolicie kartki wysyłane pocztą z własnoręcznie wpisanymi życzeniami, czy takie, które możecie przesłać najbliższym e-mailem wraz z elementami multimedialnymi? Niezależnie od tego, która opcja odpowiada Wam bardziej – zachęcamy Was do stworzenia własnego projektu!


KONKURS

Tym razem przygotowaliśmy dla Was dwa zadania – wybierzcie to, które bardziej do Was przemawia! Pamiętajcie, że swoje zgłoszenie możecie wysłać tylko w jednej z poniższych kategorii!


KARTKA TRADYCYJNA

Zaprojektuj tradycyjną kartkę bożonarodzeniową, którą mógłbyś wysłać swoim najbliższym pocztą. Wyślij swój projekt e-mailem na adres: konkurs@juniormedia.pl lub pocztą na adres:

Biuro „Junior Media”

Polska Press Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 45

02-672 Warszawa

Na zgłoszenia czekamy do 15 grudnia 2017 roku! 


NAGRODY

I-III MIEJSCE: zestaw książek wydawnictwa Prószyński i S-ka: „Banda Michałka powraca” Ewy Karwan-Piotrowskiej, „Baśń o Latającym Rumaku” Henryka Bardijewskiego + gadżety Junior Media + 10 pkt. na konto redakcji dla uczestników zarejestrowanych na stronie.


KARTKA INTERAKTYWNA

Zaprojektuj interaktywną kartkę bożonarodzeniową zawierającą elementy multimedialne. Możesz skorzystać w tym celu z dostępnych lekcji #juniorlab lub opracować zupełnie autorski, oryginalny projekt! Zgłoszenie prześlij na adres e-mail: konkurs@juniormedia.pl. Na zgłoszenia czekamy do 15 grudnia 2017 roku! 


NAGRODY

I-III MIEJSCE: zestaw książek wydawnictwa Prószyński i S-ka: „Bardzo biała wrona” Ewy Nowak, „Wszystko, tylko nie mięta” Ewy Nowak + gadżety Junior Media + 10 pkt. na konto redakcji dla uczestników zarejestrowanych na stronie.


REGULAMINY I FORMULARZE

Regulamin konkursu „Tradycyjna kartka świąteczna”  

Zgoda na udział w konkursie na tradycyjną kartkę świąteczną  

Regulamin konkursu „Interaktywna kartka świąteczna”   

Zgoda na udział w konkursie na interaktywną kartkę świąteczną