Co zrobić w sytuacji gdy zapomnieliśmy hasła do serwisu?

W przypadku wszelkich problemów przy wpisywaniu hasła klikamy na opcję ‘Zapomniałem hasła’, znajdującą się pod oknem logowania. Następnie w rozwiniętym polu wpisujemy swój adres e-mail podany przy rejestracji i klikamy przycisk ‘wyślij’. Na Twoją skrzynkę zostanie wygenerowana wiadomość z linkiem do zmiany hasła. 


Jak zmienić dane użytkowników po aktywacji redakcji?

Aby zmienić dane zarejestrowanych użytkowników należy zalogować się na stronę juniormedia.pl, a następnie wejść w edycję swojego profilu. 


Po kliknięciu przycisku ‘edytuj swój profil’ otworzy się okno z danymi członka redakcji. Tam można dokonywać wszelkich zmian. Zmiany zatwierdzamy przyciskiem ‘zapisz zmiany’.


Jak zmienić dane redakcji?

Dane redakcji może zmienić po zalogowaniu Redaktor Naczelny w następujący sposób:

1. Wchodzimy na stronę ‘Redakcja’;


2. Rozwijamy ‘Panel użytkownika’ znajdujący się po prawej stronie i wybieramy opcję ‘edytuj 
redakcję’;


3. Dane wpisujemy w odpowiednie pola i zatwierdzamy przyciskiem ‘Zapisz zmiany’.


W tym miejscu Redaktor Naczelny może również dodać lub zmienić logo redakcji.W rozwiniętym oknie klikamy w funkcję ‘dodaj zdjęcie’. Logo wybieramy z plików znajdujących się na komputerze.


Po dodaniu wybrane zdjęcie można formatować w edytorze zdjęć wybierając opcję ‘edytuj oryginał’. Można tam dowolnie bawić się różnymi opcjami formatowania i zmieniać swoje zdjęcia/loga w prawdziwe arcydzieła.


Jak dodać zdjęcie w profilu redaktora?

Każdy Redaktor, jak i Redaktor Naczelny może edytować swoje dane i dodawać zdjęcie profilowe. Wystarczy zalogować się na stronę Junior Media, rozwinąć ‘Panel użytkownika’ i wybrać opcję ‘edytuj swój profil’. 

W rozwiniętym oknie pojawi się opcja ‘dodaj zdjęcie’. Następnie z pamięci komputera wybieramy zdjęcie i dodajemy do profilu. 

Jeżeli okaże się to potrzebne, możesz formatować zdjęcie w specjalnym edytorze wybierając opcję ‘edytuj oryginał’. Została ona opisana powyżej.