Junior w Druku styczeń/luty 2015

Święta, święta i po świętach...

Mamy nadzieję, że podczas świątecznej przerwy naładowaliście się dobrą energią do tworzenia nowych gazetek, a jeśli nie, nie macie co się martwić bo ferie już blisko. W poniedziałek, 5 stycznia ruszamy z kolejnym konkursem "Junior w Druku". Zapraszamy wszystkie szkoły do gry o bezpłatny wydruk swojej gazetki w profesjonalnej drukarni prasowej.

 


Zasady konkursu. W konkursie może wziąć udział każda redakcja zarejestrowana w serwisie www.juniormedia.pl. Wystarczy utworzyć na platformie Junior Media czterostronicową gazetkę szkolną w formacie A3, opublikować ją, a następnie dodać do konkursu. W sumie wygrywa 50 gazet! Jury z pośród zgłoszonych gazetek z całej Polski wybierze 45 najlepszych. Oceni Waszą kreatywność, jakość tekstów i zdjęć zamieszczonych w gazetce, poruszane tematy i sposób wykorzystania możliwości edytora Junior Media. 5 laureatów wyłoni głosowanie internetowe, w którym mogą brać udział wszyscy. Zachęcajcie do oddawania głosów uczniów Waszych szkół, rodzinę i znajomych. 

Nagroda! Wszyscy zwycięzcy konkursu otrzymają 250 egzemplarzy swojej gazetki wydrukowanej na gazetowym papierze w profesjonalnej drukarni prasowej. Gazetki dostarczymy kurierem na adres Waszej szkoły. Wyniki konkursu znajdziecie 17 grudnia w aktualnościach na stronie głównej www.juniormedia.ploraz na Facebooku Junior Media.

Pamiętajcie! Aby zgłosić gazetkę do konkursu musi ona składać się dokładnie z 4 stron w formacie A3!


Szczegóły konkursu w regulaminie. pobierz_regulamin