Majowo-czerwcowy konkurs "Junior w Druku"

OSTATNI KONKURS "JUNIOR W DRUKU" W TYM ROKU SZKOLNYM DOBIEGŁ KOŃCA

O bezpłatny wydruk gazetki szkolnej tym razem walczyło ponad 100 gazetek. Poniżej publikujemy listę 50 zwycięskich tytułów szkolnych gazet, które tym razem zwyciężyły. Dziękujemy Wam za zaangażowanie i tworzenie gazet w tym roku szkolnym! Wasze gazety są coraz lepsze - poruszacie w nich ciekawsze tematy, gazetki są dobrze przygotowane graficznie.

Z naszym konkursem wrócimy po wakacjach! ZAPRASZAMY!

 


Zasady konkursu. W konkursie może wziąć udział każda redakcja zarejestrowana w serwisie www.juniormedia.pl. Wystarczy utworzyć na platformie Junior Media czterostronicową gazetkę szkolną w formacie A3, opublikować ją, a następnie dodać do konkursu. W sumie wygrywa 50 gazet! Jury z pośród zgłoszonych gazetek z całej Polski wybierze 45 najlepszych. Oceni Waszą kreatywność, jakość tekstów i zdjęć zamieszczonych w gazetce, poruszane tematy i sposób wykorzystania możliwości edytora Junior Media. 5 laureatów wyłoni głosowanie internetowe, w którym mogą brać udział wszyscy. Zachęcajcie do oddawania głosów uczniów Waszych szkół, rodzinę i znajomych. 


Nagroda! Wszyscy zwycięzcy konkursu otrzymają 250 egzemplarzy swojej gazetki wydrukowanej na gazetowym papierze w profesjonalnej drukarni prasowej. Gazetki dostarczymy kurierem na adres Waszej szkoły. Wyniki konkursu znajdziecie 4 czerwca br. w aktualnościach na stronie głównej www.juniormedia.pl oraz na Facebooku Junior Media.


Pamiętajcie! Aby zgłosić gazetkę do konkursu musi ona składać się dokładnie z 4 stron w formacie A3!


Szczegóły konkursu w regulaminie. pobierz_regulamin