ZADANIE ZESPOŁOWE - LAUREACI


 #1 MIEJSCE  Redakcja „MOPT” z Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej

Opinia Jury: Film ma dobre ujęcia i właściwy montaż. Uczniowie zastosowali nawet proste efekty specjalne, które wzbogaciły film.
 #2 MIEJSCE  Redakcja „Express społeczniaka” ze SP im. Rady Europy w Lubinie

Opinia Jury: Ciekawa relacja z życia szkoły. Widać, że autorzy mieli pomysł na film idobrze go zrealizowali. Duży plus filmu - rozmaite ujęcia i plany.


 #3 MIEJSCE  Redakcja „Podróżnik” ze Szkoły Podstawowej nr 23 w Sosnowcu

Opinia Jury:  Film z pomysłem (gra szkolna) oraz ciekawymi efektami montażowymi. W filmiezostały użyte rozmaite ujęcia.


ZADANIE INDYWIDUALNE - LAUREACI

#1 MIEJSCE  Olga Młynarz z redakcji "Express Społeczniaka"

Opinia Jury: Ciekawa koncepcja na reklamę. Olga dobrze dobrała muzykę do nastroju, jaki chciała zbudować. Właściwie przygotowała ujęcia i dobrze zmontowała całość. #2 MIEJSCE  Maja Ganske z redakcji „Niecodziennik Szkolny”

Opinia Jury: Za wykorzystanie niezwykle trudnej techniki poklatkowej w domowych/szkolnych warunkach. Widać, że Maja włożyła mnóstwo pracy w ten film.


 #3 MIEJSCE  Natalia Stacha z redakcji „Matmomania”

Opinia Jury: Film zrealizowany z pomysłem i w różnych zakątkach świata. Natalia napisała nawet wiersz. Reklama zaskakuje i gdyby materiał był zrealizowany poziomo, to pewnie byłoby wyższe miejsce. WYRÓŻNIENIE  Wiktoria Janiel z redakcji „Express Społeczniaka”

Jury postanowiło wyróżnić jeszcze jeden film za: Dobre, różnorodne ujęcia. Widać, że Wiktoria przygotowała krótki scenariusz i konsekwentnie go zrealizowała. Dobrze wypadła także, jako aktorka.Wszystkim laureatom gratulujemy! Dziękujemy serdecznie za wszystkie zgłoszone filmy! Obiecujemy, że będziemy je niejednokrotnie publikować w naszym serwisie i Facebooku Junior Media!


Zobacz też inne filmy junior-dziennikarzy

Filmy zespołowe "Szkolne wydarzenie" - do kolejnych filmów przejdziesz klikając w przycisk przewijania >>


Filmy indywidualne "Spoty reklamowe Junior Media" - do kolejnych filmów przejdziesz klikając w przycisk przewijania >>