Letnia Szkoła w Uniejowie dla najaktywniejszych Junior Dziennikarzy!

Przez cały rok szkolny 2016/2017 dawaliście z siebie wszystko i zbieraliście punkty w przeróżnych konkursach i akcjach. Ci z Was, którzy zebrali najwięcej punktów w rankingu #juniorlab wyjadą na Letnią Szkołę do Uniejowa!

  


      

TERMY UNIEJÓW 13-18 SIERPNIA 2017


Najbardziej zaangażowane szkolne redakcje, które w rankingu #juniorlab zajmą od #1 do #10 miejsca wyjadą z nami do Uniejowa, gdzie można zobaczyć wiele fantastycznych miejsc, np. Baseny Termalne, Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich, Zagroda Młynarska, ZOO Safari. 

Redakcjom, które wygrają wyjazd na Letnią Szkołę gwarantujemy noclegi w terminie 13-18 sierpnia 2017 w Domu Pracy Twórczej, całodzienne wyżywienie oraz interesujący harmonogram zajęć na każdy dzień.

Sprawdź stronę naszego patrona: www.termyuniejow.pl

  


ATRAKCJE


W Uzdrowisku Termalnym Uniejów Uczestnicy Letniej Szkoły wezmą udział w warsztatach dziennikarskich, fotograficznych, szkoleniach z technik tworzenia nowych mediów. Zajęcia poprowadzą profesjonaliści z jednej z największych grup medialnych w naszym kraju – Polska Press Grupy. 

Ale nauka to nie wszystko…

Wyjazd na Letnią Szkołę Junior Media to oczywiście nagroda za ciężką pracę Junior Dziennikarzy i ich Redaktorów Naczelnych, dlatego proponujemy uczestnikom m.in.: 

·  relaks i zabawę w Kompleksie termalno-basenowym, 

·  zwiedzanie i zasmakowanie średniowiecza w Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich, 

·  wycieczkę do ZOO Safari w Borysewie, 

·  lokalne atrakcje w Domu Pracy Twórczej.  

Spędzimy tam razem cudowny czas! A Wy będziecie mieli okazję poznać Waszych kolegów z innych redakcji!

    ZASADY UDZIAŁU


Wybór zespołów, które pojadą na Letnią Szkołę do Uniejowa będzie się odbywał, oczywiście, na podstawie punktów za Waszą całoroczną pracę! Będziemy więc brali pod uwagę punkty, które otrzymywaliście za: 

a.#1 wyzwanie #juniorlab ANIMACJA POKLATKOWA,

b.#2 wyzwanie #juniorlab ZDJĘCIE INTERAKTYWNE,

c.#3 wyzwanie #juniorlab ZAANGAŻOWANIE, CO TO ZNACZY,

d.#4 wyzwanie #juniorlab WYDANIE SPECJALNE,

e.Akcja recenzencka „Junior Krytyk”,

f.Konkurs fotograficzny „Lato Junior Dziennikarza”,

g.Konkurs fotograficzny „#zima2017 w obiektywie”

h.Konkurs "Ja, przyjaciele, auto i wielka przygoda",

i.Konkurs „Wymarzona książka”

j.Konkurs „Zaprojektuj koszulkę Junior Dziennikarza”.

Zebrane punkty dostępne są rankingu #juniorlab na stronie www.juniormedia.pl/juniorlab/rankingNa Letnią Szkołę pojedzie 10 zespołów redakcyjnych, które zdobędą najwyższe wyniki (zajmą pierwsze 10 miejsc). 

Każda z redakcji, która znalazła się w pierwszej dziesiątce, może wydelegować do udziału w Letniej Szkole kilkuosobowy zespół według następującej zasady:

I miejsce – 5 uczniów

II miejsce – 4 uczniów

III miejsce – 4 uczniów

IV miejsce – 3 uczniów

V miejsce – 3 uczniów

VI miejsce – 3 uczniów

VII miejsce – 2 uczniów

VIII miejsce – 2 uczniów

IX miejsce – 2 uczniów

X miejsce – 2 uczniów


PAMIĘTAJCIE!

Warunkiem wzięcia udziału w Letniej Szkole jest dostarczenie Organizatorowi do 30.06.2017 listy uczniów wydelegowanych przez Szkołę oraz podpisanych przez rodziców lub opiekunów poszczególnych Uczestników Karty Udziału w Letniej Szkole . Rodzic lub opiekun powinien wypełnić punkt II Karty: INFORMACJE DOTYCZĄCE UCZESTNIKA WYJAZDU. 

Skan Karty można wysłać do 30 czerwca 2017 na adres e-mail: [email protected], jednak ORYGINAŁ należy bezwzględnie dostarczyć organizatorowi najpóźniej w dniu wyjazdu! 


DOJAZD


Organizator gwarantuje dojazd do obiektu, w którym odbywać się będzie Letnia Szkoła z Łodzi oraz z Warszawy w dniu 13 sierpnia 2017 oraz powrót do Łodzi i Warszawy 18 sierpnia 2017 r. Godziny odjazdu autokarów/ busów zostaną ustalone w trybie roboczym. Istnieje możliwość dojazdu na miejsce Letniej Szkoły na własny koszt.


DOKUMENTY DO POBRANIA

Zasady uczestnictwa w Letniej Szkole Junior Media