Wracamy z akcją Junior Krytyk!

Zeszłoroczna akcja Junior Krytyk cieszyła się wielkim zainteresowaniem z Waszej strony! Z tego względu postanowiliśmy ją wznowić. Tak, jak w zeszłym roku, możecie recenzować wszystko, co lubicie: książki, filmy, gry komputerowe i planszowe, a także wydarzenia z zakresu kultury i sztuki.


Z prac zgłaszanych przez Was we wszystkich naszych konkursach wynika, że macie naprawdę różnorodne zainteresowania. To dobrze, bo świat bez różnorodności byłby szary i nudny, prawda? Skąd jednak wiadomo, po jaką książkę lub grę warto sięgnąć? Oczywiście z recenzji! 


Jak zostać Junior Krytykiem?

Na pewno jest wśród Was sporo osób, które nie wiedzą, o co właściwie chodzi w akcji Junior Krytyk. Przypomnijmy szybko zasady

  1. Każdy uczeń w wieku 7-18 lat może przesłać nam recenzję dowolnego filmu, książki, gry, wydarzeń kulturalnych na adres: [email protected]
  2. Na przysyłanie recenzji macie czas do 10 czerwca 2017 roku.
  3. Każda recenzja jest dobra! Chodzi w niej przecież o wyrażenie swojego zdania na jakiś temat.
  4. Osoby niepełnoletnie muszą przesłać nam podpisane przez rodziców lub opiekunów oświadczenie o przekazaniu praw autorskich! Tylko wtedy możemy opublikować Waszą recenzję!
  5. Wasze recenzje ukażą się w serwisie juniormedia.pl i w serwisach online dzienników regionalnych.
  6. Za każdą zgłoszoną recenzję dostaniecie +3 pkt. na konto redakcji w rankingu #juniorlab.
  7. Najbardziej wytrwali recenzenci otrzymają zestaw gadżetów Junior Media i Certyfikat Junior Krytyka. 

A więc… jaki film ostatnio oglądaliście lub jaką książkę czytaliście? Podobały Wam się, czy raczej uważacie, że były kiepskie? Napiszcie recenzję i przyślijcie ją do nas, aby podzielić się swoją opinią z szerszym gronem! 


Jeśli masz problem z napisaniem recenzji...

Nie wiesz, jak zabrać się za pisanie recenzji? Poproś o pomoc rodziców, nauczyciela języka polskiego lub opiekuna szkolnej gazetki! Z pewnością chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania!


ZAPRASZAMY!