WYJEDŹ NA LETNIĄ SZKOŁĘ JUNIOR MEDIA

Trwa finał naszej całorocznej akcji #juniorlab. W naszym rankingu jeszcze wszystko może się zmienić, dlatego nadal każdy ma szansę wyjechać na LETNIĄ SZKOŁĘ JUNIOR MEDIA 2016. Tegoroczna edycja odbędzie się w Uzdrowisku Termalnym Uniejów, gdzie czekają na Was liczne atrakcje i niespodzianki!

  TERMY UNIEJÓW  10-15 lipca 2016 


Najlepsze szkolne redakcje, które w rankingu #juniorlab zajmą od #1 do #10 miejsca wyjadą razem z nami do Uniejowa, gdzie znajduje się wiele niesamowitych miejsc, jak np. Baseny Termalne, Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich, Zagroda Młynarska, ZOO Safari. 

Redakcjom, które wygrają wyjazd na Letnią Szkołę gwarantujemy noclegi w terminie 10-15 lipca 2016 w Zagrodzie Młynarskiej i Domu Pracy Twórczej, całodzienne wyżywienie oraz interesujący harmonogram zajęć na każdy dzień.

Sprawdź stronę naszego patrona: www.termyuniejow.pl 


 ATRAKCJE 


W Uzdrowisku Termalnym Uniejów Uczestnicy Letniej Szkoły wezmą udział w warsztatach dziennikarskich, fotograficznych, szkoleniach z technik tworzenia nowych mediów. Zajęcia poprowadzą profesjonaliści z jednej z największych grup medialnych w naszym kraju – Polska Press Grupy. 

Ale nauka to nie wszystko…

Wyjazd na Letnią Szkołę Junior Media to oczywiście nagroda za ciężką pracę Junior Dziennikarzy i ich Redaktorów Naczelnych, dlatego proponujemy uczestnikom m.in.: 

·  relaks i zabawę w Kompleksie termalno-basenowym, 

·  zwiedzanie i zasmakowanie średniowiecza w Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich, 

·  wycieczkę do ZOO Safari w Borysewie, 

·  lokalne atrakcje w Domu Pracy Twórczej.  


Wspólnie spędzimy tam świetny czas! Poznacie młodych dziennikarzy z całej Polski! 

 

  

  


ZASADY UDZIAŁU


Wybór zespołów na Letniej Szkole odbywa się oczywiście na podstawie punktów uzyskanych przez redakcje gazetek w konkursach i akcjach organizowanych w roku szkolnym 2015/2016:

a.  #1 wyzwaniu #juniorlab FOTO,

b.  #2 wyzwaniu #juniorlab REPORTAŻ INTERAKTYWNY,

c.  #3 wyzwaniu #juniorlab WIDEO,

d.  #4 wyzwaniu #juniorlab DZIENNIKARSTWO DANYCH,

e.  akcji recenzenckiej „Junior Krytyk”, (trwa)

f.  konkursie fotograficznym „Cykaj foty, zgarniaj super nagrody”,

g.  konkursie "Jak zbudować motocykl?", 

h.  finale #juniorlab „Gazeta Roku, Okładka Roku, Lider Wydawniczy” (trwa)


Zebrane punkty dostępne są rankingu #juniorlab na stronie www.juniormedia.pl/juniorlab/ranking Na Letnią Szkołę pojedzie 10 zespołów redakcyjnych, które zdobędą najwyższe wyniki (zajmą pierwsze 10 miejsc). Każda z redakcji, która znalazła się w pierwszej dziesiątce, może wydelegować do udziału w Letniej Szkole kilkuosobowy zespół według następującej zasady:

I miejsce – opiekun + 6 juniorów

II miejsce – opiekun + 5 juniorów

III miejsce – opiekun + 5 juniorów

IV miejsce – opiekun + 4 juniorów

V miejsce – opiekun + 3 juniorów

VI miejsce – opiekun + 3 juniorów

VII miejsce – opiekun + 3 juniorów

VIII miejsce – opiekun + 3 juniorów

IX miejsce – opiekun + 3 juniorów

X miejsce – opiekun + 3 juniorów


 UWAGA! 


Wszelkich szczegóły wyjazdu na Letnią Szkołę Junior Media znajdują się w regulaminie. (pobierz ZASADY UDZIAŁU W LETNIEJ SZKOLE )

Każdy uczestnik Letniej Szkoły musi dostarczyć nam podpisane przez opiekunów dokumenty (zgodę opiekunów prawnych, wypełnioną kartę wyjazdu). Po ogłoszeniu listy nagrodzonych opublikujemy formularze dokumentów do pobrania i szczegóły ich dostarczenia do organizatorów.


DO ZOBACZENIA W UNIEJOWIE! :)