wyszukiwanie recenzji - kliknij jednocześnie ctrl + F Czym jest akcja JUNIOR KRYTYK?

W sekcji JUNIOR KRYTYK  znajdziecie recenzje autorstwa Junior Dziennikarzy. Nasi recenzenci - w wieku 7-18 lat - wydają swoją opinię na temat książek, filmów, gier komputerowych, gier planszowych, przedstawień teatralnych, albumów muzycznych i wszystkiego, co tylko pojawiło się w ich głowach. 


  Każdy może zostać Junior Krytykiem 

W akcji JUNIOR KRYTYK  móże wziąć udział każdy uczeń - od szkoły podstawowej do średniej, który lubi wyrażać swoją opinię. Każda recenzja jest dobra! Właśnie dlatego WRACAMY Z AKCJĄ JUNIOR KRYTYK! Natknęliście się na ciekawy film, interesującą książkę czy wciągającą grę planszową lub komputerową, a może uczestniczyliście w niezwykłym wydarzeniu kulturalnym? Napiszcie recenzję i wyślijcie ją na adres: kontakt@juniormedia.pl. 

Pamiętaj! Do swojej recenzji dołącz podpisane przez rodzica lub opiekuna oświadczenie o przekazaniu praw autorskich!


 W razie potrzeby poproś o pomoc! 

Jeśli będziesz potrzebował pomocy z pisaniem recenzji, poproś o pomoc rodziców, Twojego nauczyciela od polskiego albo opiekuna gazetki szkolnej. Na pewno z przyjemnością sprawdzą Twój tekst i udzielą wskazówek. W dodatku zawsze możesz sprawdzić jak robili to inni, czytając recenzję już opublikowane w serwisie w zakładce "junior krytyk", dostępnej na stronie: http://www.juniormedia.pl/junior-krytyk/ksiazka 


 Co można zyskać w akcji Junior Krytyk? 

1) Twoja recenzja w serwisie juniormedia.pl 

2) Dla wytrwałych: zestaw gadżetów Junior Media i CERTYFIKAT JUNIOR KRYTYKA

3) Dodatkowe punkty na konto swojej szkoły w rankingu #juniorlab 


Na recenzje czekamy do 7 czerwca 2019!


Patroni akcji:  

                 „Wkręceni 2 ”

Kolejna polska komedia, którą miałam okazje obejrzeć. Jest to kontynuacja pierwszej części o tym samym tytule, tylko, że tutaj dodano 2. Wyreżyserował i napisał scenariusz do niej znowu Piotr Wereśniak. Nakręcono ją w 2015 roku, czyli jest to dość młody film.

Ponownie główne role przypadły Pawłowi Domagale i Bartoszowi Opani. Zabrakło tylko Piotra Adamczyka, ale pojawia się np. Małgorzata Socha, Barbara Kurdej Szatan i Marta Żmuda Trzebiatowska.

Akcja filmu dzieje się po jakimś czasie od wydarzeń z serii pierwszej. Tomek pracuje jako sprzątacz autostrady i ma żonę, która jest policjantką i która jest o niego strasznie zazdrosna. Pewnego dnia Tomka spotyka agentka gwiazd piękna Klementyna i dostrzega ona jego podobieństwo do pewnego bardzo znanego gwiazdora. Gwiazdor nie chce już nim być i znika, więc Klementyna postanawia wykorzystać Tomka do celów koncertowych. Tomek nie chce, ale musi i znowu zaczyna się dla niego wielka przygoda.

Film jest śmieszny i według mnie nawet bardziej niż pierwsza część. Muzyka bardzo przyjemna i wpadająca w ucho. Rola Pawła Domagały, w tym wypadku rola podwójna zasługuje na uznanie. Nie byłoby takich efektów, gdyby nie wartka akcja i miłe i przyjemne plenery. Dodaje to filmowi atrakcyjności. Zdecydowanie polecam na długie zimowe wieczory.

Katarzyna Blicharczyk

Gazetka LIDER Odrzykoń