Słoneczniki 2012 - Ruszył I etap konkursu!

Słoneczniki to akcja portalu CzasDzieci.pl mająca na celu wyłonienie i nagrodzenie organizatorów najbardziej wartościowych i atrakcyjnych dla dzieci inicjatyw - przyznając tę nagrodę, dziękujemy za ich wkład w rozwój najmłodszych.

Zabierając swoje dziecko na rozmaite wydarzenia, na pewno zauważyliście, że niektóre zajęcia bardziej ciekawią najmłodszych uczestników, a inne mniej. Jest wiele wydarzeń, które na długo pozostają w pamięci dzieci, a zdobyta wiedza i umiejętności stanowią najlepszą ich pamiątkę. I takie właśnie inicjatywy trzeba docenić! Podziękujmy organizatorom, za to, że tyle radości ofiarowali naszym dzieciom. Pokażmy, że cenimy to, co robią, i prośmy o więcej tak dobrych inicjatyw!

Drodzy Rodzice, pomóżcie wybrać inicjatywy, które warto wyróżnić, docenić, a ich organizatorom szczerze podziękować! Wybierzcie spotkanie, konkurs, imprezę, cykl imprez, warsztaty, przedstawienie, seans filmowy, bądź jakiekolwiek inne wydarzenie, które uważacie za wyjątkowo wartościowe i zgłoście je do udziału w akcji Słoneczniki 2012 - konkurs na najbardziej rozwojową warszawską lub krakowską inicjatywę dla dzieci w wieku 0-14 lat.

Można zgłaszać wydarzenia, które odbyły się w okresie 1 maja 2011 – 30 czerwca 2012.Dlaczego Wasza opinia i Wasz głos jest tak ważny?

Ponieważ Wy, Rodzice, najlepiej wiecie, jak na zajęciach bawiło się Wasze dziecko, co z danego wydarzenia wyniosło, co zapamiętało i czego się nauczyło. Jesteście więc najważniejszymi ekspertami w tym konkursie.

 Jak można zgłosić inicjatywy? Wystarczy wypełnić króciutki Formularz Zgłoszenia (kliknij) dla każdej z ulubionych inicjatyw. Bez problemu można go znaleźć na stronie akcji www.sloneczniki.czasdzieci.pl . Formularz dostępny jest pod adresem http://sloneczniki.czasdzieci.pl/zgloszenie2012.php Przez cały czerwiec można zgłaszać swoich faworytów! Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w plebiscycie! W czerwcu nagrodzimy 50 rodziców, którzy nadeślą najbardziej rzetelne uzasadnienia wyboru w Formularzu Zgłoszenia Inicjatywy.