Wyzwanie #juniorlab WYDANIE SPECJALNE – poznajcie wyniki!

Wiele redakcji przesłało do nas wydania specjalne swoich szkolnych gazetek. Spośród nich musieliśmy wybrać tylko trzy. Sprawdźcie sami, kto zwyciężył w ostatnim w tym roku wyzwaniu #juniorlab!

 


Wszystkie spośród Waszych gazetek były ciekawe i z pewnością wymagały wielu godzin pracy. Cieszymy się widząc, że stosujecie nasze wskazówki w swojej dziennikarskiej działalności! Komu tym razem poszło najlepiej?... Przekonajmy się! 


ZWYCIĘZCY

I MIEJSCE

"Express Społeczniaka" ze Społecznej Szkoły Podstawowej im. Rady Europy w Lubinie

Uzasadnienie: Gazetka została pięknie wykonana, w zgodzie z zaleceniami zawartymi w lekcji. Układ jest przejrzysty, a nagłówki - ciekawe. Temat przewodni wydania został pokazany z wielu ciekawych perspektyw. Gratulujemy! 

 

(cała gazetka) 


II MIEJSCE

"Głos Siódemki" ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. A. Mickiewicza w Pile

Uzasadnienie: Wydanie specjalne poświęcono wolontariatowi. Z pewnością przydał się materiał zbierany przez wiele miesięcy - czytelnik poznaje akcje prowadzone przez cały rok szkolny, a niejako podsumowaniem tej długotrwałej działalności jest sprawozdanie z gali wolontariatu. 

 

(cała gazetka) 

III MIEJSCE

"Szkolny Donosiciel" z Zespołu Szkół w Lotyniu

Uzasadnienie: 25-lecie gazety to wyjątkowy moment! I... idealny temat do wydania specjalnego. Gazetka została przygotowana pieczołowicie i starannie, w wydaniu znalazły się także elementy rozrywkowe na temat "Szkolnego Donosiciela". Gratulujemy i życzymy kolejnych 25 lat! 

(cała gazetka) 
NAGRODY

I MIEJSCE - TABLET LENOVO TAB2 A10-70L ZA010083PL 10.1" oraz gadżety Junior Media + 30 pkt. na konto redakcji;

II MIEJSCE - TABLET LENOVO TAB2 A10-30 ZA0C0119PL 10.1" oraz gadżety Junior Media + 20 pkt. na konto redakcji;

III MIEJSCE - dyktafon Olympus VN-741PC oraz gadżety Junior Media + 15 pkt. na konto redakcji.


NAGRODZONYM GRATULUJEMY SUKCESU! I… DO ZOBACZENIA PO WAKACJACH!