Koniec 9. edycji Junior Media! Kto pojedzie na Letnią Szkołę?

Już po raz 9. nagradzamy 10 najaktywniejszych redakcji! Ich przedstawiciele pojadą na Letnią Szkołę Junior Media do Amerykańskiego Parku Rozrywki w Żorach. Będą tam mogli nie tylko szkolić warsztat dziennikarski pod okiem ekspertów ale również korzystać bez ograniczeń ze wszystkich atrakcji parku.

 


Letnia Szkoła jest nagrodą za całoroczną pracę – udział w konkursach i wyzwaniach, tworzenie gazetek, recenzje. Wezmą w niej udział uczniowie z redakcji, które zajmują miejsca od 1 do 10 w rankingu #juniorlab.

W tym roku na Letnią Szkołę jadą przedstawiciele redakcji:

I miejsce: Express Społeczniaka (5 uczniów)

II miejsce: Niecodziennik Szkolny (4 uczniów)

III miejsce: Szkolny Donosiciel (4 uczniów)

IV miejsce: Dwójeczka (3 uczniów)

V miejsce: Zlepek (3 uczniów)

VI miejsce: Wagner Press II (3 uczniów)

VII miejsce: The Voice of Students (2 uczniów)

VIII miejsce: Lider (2 uczniów)

IX miejsce: PiSAK (2 uczniów)

X miejsce: Głos Siódemki (2 uczniów)


Gdzie i kiedy w tym roku odbędą się kolonie?

15 – 21.07.2019

Twinpigs - Amerykański Park Rozrywki w Żorach

Atrakcje charakterystyczne dla całego kontynentu amerykańskiego w jednym miejscu? Tak, to możliwe! W Amerykańskim Parku Rozrywki Twinpigs odwiedzicie Hawaje, Meksyk czy Las Vegas nie ruszając się z Polski! Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://twinpigs.zory.pl/


ATRAKCJE

Profesjonalne warsztaty dziennikarskie przygotowane przez dziennikarzy Polska Press Grupy

Codzienne korzystanie z oferty Twinpigs - Amerykańskiego Parku Rozrywki 

Zwiedzanie Muzeum Ognia (http://muzeumognia.zory.pl/)

Wizyta w Parku Wodnym Aquarion (http://parkwodny.zory.pl/)

Team Building – gry i konkurencje zespołowe prowadzone pod okiem profesjonalnych animatorów

Karaoke/dyskoteka

Wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek i ziemniaków


W LETNIEJ SZKOLE JUNIOR MEDIA UDZIAŁ BIORĄ WYŁĄCZNIE UCZNIOWIE.

Udział w Letniej Szkole jest BEZPŁATNY. Uczniom biorącym udział w koloniach gwarantujemy noclegi w terminie 15 – 21 lipca 2019 w Amerykańskim Parku Rozrywki TWINPIGS, całodzienne wyżywienie, interesujący harmonogram zajęć na każdy dzień, ubezpieczenie.


BARDZO WAŻNE!

Warunkiem wzięcia udziału w Letniej Szkole jest dostarczenie Organizatorowi do 19.06.2019 listy uczniów wydelegowanych przez Szkołę oraz podpisanych przez wszystkich opiekunów prawnych poszczególnych Uczestników Karty Udziału w Letniej Szkole . Rodzic lub opiekun powinien wypełnić punkt II Karty: INFORMACJE DOTYCZĄCE UCZESTNIKA WYJAZDU.

Skan Karty można wysłać do 19 czerwca 2019 na adres e-mail: [email protected], jednak ORYGINAŁ należy bezwzględnie dostarczyć organizatorowi najpóźniej w dniu wyjazdu!


DOJAZD

Organizator gwarantuje dojazd z miejsc zbiórki ustalonych w trybie roboczym do obiektu, w którym odbywać się będzie Letnia Szkoła w dniu 15 lipca 2019 oraz powrót 21 lipca 2019 r. w te same miejsca zbiórki. Godziny odjazdu autokarów/ busów zostaną ustalone w trybie roboczym. Istnieje możliwość dojazdu na miejsce Letniej Szkoły na własny koszt.


Zasady  

Załącznik nr 1 do Regulaminu (Karta uczestnika)