ZADANIE ZESPOŁOWE 


 I MIEJSCE 

Redakcja „Niecodziennik Szkolny” ze Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół nr 2 w Pile za pracę "FENOMEN HARRY’EGO POTTERA", w której użyto wiele możliwości programu, ciekawie i czytelnie zaprezentowano temat. Całość wydaje się być bardzo estetyczna i atrakcyjna, zachęcająca do przeczytania artykułu.

   II MIEJSCE 

Redakcja "Gimnazjalista" z Gimnazjum nr 2 w Lubartowie za pracę "PRZYSZŁOŚĆ GIMNAZJALISTÓW Z "DWÓJKI"". Redakcja nie bała się podjęcia trudnego tematu i przedstawienia go w bardzo różnorodnej infografice. Wszystko wydaje się być przejrzyste, a materiał łatwy do przyswojenia. 

  


 III MIEJSCE 

Redakcja "WUMU" z Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Przeciszowie za infografikę podsumowującą projekt "UWALNIAMY NASZE ŚRODOWISKO OD ZUŻYTYCH BATERII". Jasny przekaz, z prostą bardzo estetyczną infografiką, świetnie prezentuje ważny ekologicznie problem. Gratulujemy!

 ZADANIE INDYWIDUALNE     


 I MIEJSCE 

Oliwia Ostrowska z redakcji "Żaczek" z SP w Jeleniej Górzeza infografikę o "Domowych zwierzętach". Prawdziwy dziennikarz potrafi podjąć każdy temat i zaprezentować go w interesujący sposób. To udało się doskonale Oliwii, która przeprowadziła proste badanie i świetnie zaprezentowała wyniki w pięknej infografice. Efekt jest super!

  


 II MIEJSCE 

Natalia Rudzka z redakcji "Szkolny Donosiciel" z ZS w Lotyniu za interaktywny wykres prezentujący analizę liczebności "Mieszkańców Lotynia i okolic w latach 1966-2016". Natalia skupiła się na lokalnym problemie, dokonała analizy danych, a wyciągnięte wnioski bardzo dobrze przełożyła na poniższą infografikę. Świetna robota!

  


 III MIEJSCE 

Miłosz Kaczmarek z gazetki "Express Społeczniaka" z SP w Lubinie za pracę "Polskie statystyki lotnicze", w których bardzo dokładnie zaprezentował swoją wielką pasję lotniczą. Zdobyte dane i sposób ich bardzo precyzyjnej prezentacji bardzo nas urzekły. Program infogr.am zdał egzamin przy tym temacie. Gratulujemy!

  


Laureaci zadania zespołowego otrzymują:

I miejsce - komputer NTT HOME W912G, zestawy gadżetów #juniorlab  i +30 pkt. w rankingu #juniorlab

II miejsce - TABLET NTT TN116EG *11.6", zestawy gadżetów #juniorlab i +20 pkt. w rankingu

II miejsce - TABLET NTT TN116EG *11.6", zestawy gadżetów #juniorlab i +15 pkt. w rankingu


Laureaci zadania indywidualnego otrzymują:

I, II i III miejsce - grę planszową firmy TREFL, POWER BANK NTT power S5 USB, o pojemności 5200 mAh, książka "Jak zbudować motocykl", Martina Sodomki, zestaw gadżetów oraz +10 pkt. na konto redakcji w rankingu #juniorlab.